Кращі засоби захисту деревини: огляд

Деревина як будівельний матеріал використовується вже багато століть. Незважаючи на появу сучасніших матеріалів, вона не втрачає актуальності завдяки безлічі безперечних переваг. Покупці цінують її за екологічність та естетичність, унікальний вигляд. Із дерева будують будинки, лазні, зводять різні предмети інтер'єру і екстер'єру. Дерево широко використовують для обробки. На жаль, є у цього прекрасного матеріалу і певні недоліки - схильність до займання, високе вологопоглинання, можливість загнивання. Але впоратися з цими проблемами дозволяють спеціальні засоби захисту деревини, які виробляє українська компанія Oak House.

Обробка деревини: вибираємо засоби

Засобів для захисту деревини існує безліч. Але ми обійдемо стороною різні лаки і фарби. Адже захистити деревину можна і натуральним способом. Для цього використовується спеціальний бджолиний віск, а також лляне масло. Ці засоби дозволяють захистити дерево від гниття, вологи, а також надати гарний зовнішній вигляд.

Віск підходить для обробки дерев'яної вагонки, різних дерев'яних виробів, які мають контакт з людиною, стін і стелі, які виконані з дерева. Абсолютна безпека і екологічність дозволяє використовувати бджолиний віск навіть для обробки дитячих іграшок.

Після обробки воском поверхня стає водовідштовхувальною, забезпечується захист від шкідників і грибка. При цьому протягом довгих років зберігається ідеальна гладкість деревини. Бджолиний віск широко використовується при реставрації старовинних меблів. Він не змінює колір дерева і не пересихає.

Ще один прекрасний засіб для обробки деревини - олія лляна. ЇЇ можна використовувати як самостійне декоративне покриття для будинків, меблів, дверей, дерев'яних настилів з сосни, тика, дуба, а також в поєднанні з воском.

Просочення дерева лляною олією надає і водовідштовхувальні властивості деревині, відновлює зовнішній вигляд виробів з дерева, збільшує довговічність конструкцій.

Купити просочення для дерева від Oak House - вигідно!

Кращі способи захисту деревини ви можете купити зараз, звернувшись в компанію Oak House. Віск для дерева, лляна олія власного виробництва - екологічні та якісні засоби, які допоможуть забезпечити прекрасний зовнішній вигляд і високі експлуатаційні якості деревини.

Щоб купити віск для дерева, лляну олію для деревини, зробіть замовлення на сайті або зв'яжіться з нами за контактними телефонами.