Віск для дерева: ефективний натуральний захист

Серед безлічі засобів для захисту деревини вигідно виділяється одне - віск для дерева. Особливістю його є відсутність хімії і абсолютна екологічність. Деревина, оброблена за допомогою воску, буде багато років у прекрасному стані.

Бджолиний віск для дерева - надійний і перевірений віками засіб для захисту деревини. Він значно покращує декоративні функції деревини, підкреслює фактуру, надає бархатистість поверхні дерева. Віск захищає дерев'яні вироби від цвілі, гниття, пошкоджень і комах.

Ще в давні часи різні дерев'яні предмети покривали воском. І в наш час існують спеціальні засоби, готові до застосування. Наприклад, українська компанія Oak House виготовляє віск для дерева за старовинними рецептами. Високоефективний засіб для захисту деревини справляється з обробкою дерев'яної вагонки, дерев'яних виробів, іграшок з дерева, стін і стелі.

Застосування воску всередині приміщень не представляє ніякої шкоди здоров'ю людини, адже засіб безпечний та екологічний.

Бджолиний віск для дерева: захисні властивості

Віск для дерева, купити який ви можете зараз на сайті Oak House, - це засіб, готовий до використання. Використання воску дуже просте. Його рекомендується підігріти до температури 40-60 градусів за Цельсієм. Наноситься віск на дерево за допомогою кисті або за допомогою втирання.

Після обробки воском дерев'яна поверхня набуває водовідштовхувальні властивості, захист від гниття і шкідників. Її ідеальна гладкість зберігається протягом багатьох років.

Бджолиний віск + лляне масло = подвійний захисний ефект!

Бджолиний віск для дерева може використовуватися в поєднанні з лляною олією. Олія поділяє віск на найдрібніші частинки, які глибоко проникають в пори деревини. Масло полімеризується, і виходить більш товстий захисний шар.

Віск з олією використовуються для обробки різних виробів: дерев'яної вагонки, фальш-бруса, дерев'яних стін і стелі. Після обробки підкреслюється природна структура деревини, з'являється гарний блиск.

Купити бджолиний віск і льняне масло для обробки деревини ви можете просто зараз на сайті компанії Oak House. Гарантуємо високу якість, адекватні ціни і оперативну доставку!